RC Slavia Praha > Slávistický Báll 2019

Slávistický Báll 2019

11.11.2019

Slávistický Báll  2019

Dne 7.12. se již tradičně konal Slavistický Rugby Báll. Tento rok, stejně jako minulý se náš klub sešel v restauraci Želivárna, aby uzavřel rok 2018, ocenil hráče a hráčky roku a členové klubu se mohli v velkém počtu setkat na jednom místě.

Zábava probíhala v plném proudu celý večer a více než 180 hostů se bavilo, pilo a tančilo. K Rugby Bállu již tradičně patří vyhlašování hráčů a hráček roku, kteří v uplynulé sezóně na hřišti a mimo něj prokázali mimořádný výkon, týmového ducha a slávistické srdce. Na fotografiích hráči a trenéři jednotlivých kategorií, kteří převzali ceny.

V letošním roce byli dle trenérů jednotlivých kategorií nejlepšími tito hráči a hráčky:

U8 - Martin Hejduk

Hráč, který udělal na podzim obrovský pokrok. Dokonce přinutil svého trenéra změnit tréninkové metody. Pouhým sledováním videa se naučil fantastický sidestep. Dokonce při tréninku svým novým side stepem trenérovi utekl. Ten si to ale nedal líbit a vyhlašuje ho jako nejlepšího hráče.

U10 - Veselá Amáta 

U12 - Matěj Štěpánek

Konkurence v týmu sílí, je jen málo pozic, kde bychom neměli alternativy do nejsilnější výkonnostní kategorie. Jen jeden jediný hráč je na své pozici těžko nahraditelný. Dokáže zahrát na všech postech v útoku ale už teď šlape Pospimu na paty na své nejsilnější pozici, na zadáku. Přehled, poziční kopy, skvělá skládka a hlavně týmový duch ho staví výš než ostatní.

U14 - Lukáš Crha

Vybrali jsme hráče který je dle našeho názoru opravdovým ragbistou srdcem i tělem.

Je nedílnou součástí týmu. Na hřišti bojuje o každý metr a stejně tak soupeře napadá v každé situaci . Dělá pro mužstvo špinavou práci a díky jeho obětavosti neztrácíme a navíc získáváme spoustu soupeřových míčů. Je velkým příslibem do budoucna! Jakmile odstraní svojí největší slabinu kterou je přihrávka, tak bude téměř dokonalý.

U16 - Pavel Březina

Naše rozhodování bylo těžké jelikož na hráče roku v kategorii U16 byli tři až čtyři hráči kteří by si tuto cenu zasloužili . Pro Pavla jsme se rozhodli na základě jeho skokového zlepšení v poslední fázi soutěže a tréninků . Stal ze z něj tahoun týmu který dokáže rozhodnout utkání a strhnou celé mužstvo . Pavel je i jedním z našich hráčů v reprezentaci kategorie U16 kde patří k nejlepším rojníkům.

Rozhodování bylo těžké ale cenu jsme udělili právě jemu .  

U19 - Adam Mířácký

V letošním roce byla volba hráče roku velmi obtížná, a díky Bohu zato! V U19 není pouze jeden hráč, který by si to zasloužil, je jich celá řada. Hodně hráčů se poslední rok výrazně zlepšila a tak bylo těžké mezi nimi volit. Díky tomu tým a vybojoval třetí místo v lize. Tito hráči si tak vybudovali skvělý základ do dospělé kategorie. Hráčem roku je tedy ten, která podává špičkové výkony skrz všechny kategorie a je dlouhodobou oporou mužstva. Je také poněkolikáté členem reprezentace. Nedávno se také připojil do Slávistické rodiny ze svého rodného klubu.

Muži A tým - Michal Jirman 

Skvělý hráč a srdcař, který svým výkonem a týmovou hrou motivoval spoluhráče a nově příchozí juniory k dobrým výkonům a pomohl tak vytáhnout Slavii zpět do 1.ligy.

35+ Václav Veselý

Hráče roku není asi třeba příliš představovat, svůj cit pro hru a nasazení si z A týmu přinesl i do veteránů. V naší kategorii je při každém zápase nejen herním, ale i tmelícím přínosem. 

Ženy - Kristýna Dubnová 

 

Loading...

Ragbyový klub RC Slavia Praha

  • 11.11.2019 Slávistický Báll 2019

Zoom gallery

NAUČ SE HRÁT RUGBY JAKO RUGBISTÉ NA MISTROVSTVÍ SVĚTA V JAPONSKU 2019

NÁBOR HRÁČŮ A HRÁČEK 

Zoom gallery

 

Partneři:

 

 

 

 

 

 

Zoom gallery

Zlatí partneři

Ladislav Dráb
Miloš Pešek
Vlasta Bažant
Milan Rázga
Jan Kolář

Petr Ryvola

Stříbrní partneři

Hana Pešková
Jiří Huptych
David Frydrych

Bronzoví partneři

Petr Moravec

 

 

 

Loading...

Ragbyový klub RC Slavia Praha

  • 11.11.2019 Slávistický Báll 2019

Zoom gallery

NAUČ SE HRÁT RUGBY JAKO RUGBISTÉ NA MISTROVSTVÍ SVĚTA V JAPONSKU 2019

NÁBOR HRÁČŮ A HRÁČEK 

Zoom gallery

 

Partneři:

 

 

 

 

 

 

Zoom gallery

Zlatí partneři

Ladislav Dráb
Miloš Pešek
Vlasta Bažant
Milan Rázga
Jan Kolář

Petr Ryvola

Stříbrní partneři

Hana Pešková
Jiří Huptych
David Frydrych

Bronzoví partneři

Petr Moravec